Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer104666/public_html/trychologsuchylas.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Zabiegi trychologiczne

Odkryj naszą ofertę, gdzie zaawansowane terapie spotykają się z doświadczeniem i indywidualnym podejściem.  Wejdź w świat profesjonalnej opieki i zacznij swoją podróż do piękna i odprężenia.

Zabiegi na skórę głowy

Konsultacja trychologiczna wraz z badaniem trichoskopowym

250 zł/ 1h

Jest wymagana przed zapisaniem się na jakikolwiek zabieg. Podczas takiej konsultacji przeprowadzany jest szczegółowy wywiad o problemach, stanie zdrowia, stylu życia oraz kosmetykach używanych przez pacjentkę. Oglądamy skórę głowy za pomocą kamery trichoskopowej. Następnie ustalany jest plan leczenia.

Trychologiczny masaż skóry głowy

100 zł/30 min

Trychologiczny masaż skóry głowy pobudzający mieszki włosowe do pracy. Relaksujący zabieg .

Zabieg na ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry głowy)

200 zł/1h

Specjalistyczny zabieg usuwający łuskę łojotokową, dogłębnie oczyszczający, kojący stany zapalne oraz intensywnie nawilżający. Składa się z 4 etapów. Zabieg wykonywany jest w serii min. 4 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni.

Zabieg na łuszczycę skóry głowy

200 zł/1h

Przed zabiegiem jest wymagana wizyta trychologiczna.

Specjalistyczny zabieg usuwający łuskę łuszczycową, dogłębnie oczyszczający, kojący stany zapalne oraz intensywnie nawilżający. Składa się z 4 etapów. Zabieg wykonywany jest w serii min. 4 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni.

Infuzja tlenowa + zabieg oczyszczająco-stymulujący

300 zł/1h 15min
Zabieg połączony jest z oczyszczeniem i peelingiem skóry głowy.

Infuzja tlenowa skóry głowy oferowana przez gabinet Trychologia Hair&Spa  to innowacyjny, bezinwazyjny zabieg hamujący nadmierne wypadanie włosów  oraz przeciwdziałający wszelakim problemom skóry głowy. Polega na precyzyjnym podaniu do skóry substancji aktywnych za pomocą sprzężonego tlenu co powoduje skuteczne ich przenikanie do skóry oraz na dotlenieniu skóry głowy  i mieszków włosowych za pomocą skoncentrowanego tlenu. Zabieg infuzji tlenowej to połączenie siły tlenu oraz nano-technologii składników aktywnych, wprowadzanych do skóry głowy.

Już sam sprzężony tlen podany na skórę głowy wykazuje dobroczynne efekty:

– Pobudza krążenie w skórze

– Dotlenia skórę

– Wycisza pracę gruczołów łojowych

– Wspomaga gojenie się stanów zapalnych

– Zmniejsza kolonie bakterii tlenowych

– Zwiększa elastyczność skóry

Połączenie  tlenu razem z kosmetykami trychologicznymi,  wytwarzanymi w nano-technologii zapewnia wysoki stopień przenikania składników aktywnych do skóry głowy. W zależności od tego jakie składniki aktywne podajemy do skóry za pomocą sprzężonego tlenu, możemy likwidować wiele problemów ze skórą głowy oraz włosami. Dodatkowo zabieg jest przyjemny i relaksujący. Zabieg infuzji tlenowej można również łączyć z innymi zabiegami w celu wzmocnienia efektu. W naszym gabinecie z powodzeniem łączymy go z zabiegami trychologicznymi co według naszej praktyki daje doskonałe efekty.

 

Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja trychologiczna.

Konsultacja kontrolna

150 zł/30min

W trakcie wizyty kontrolnej monitorujemy efekty, porównujemy stan skóry głowy z poprzednich wizyt, rozmawiamy o poprawie oraz wdrażamy kolejne kroki, jeśli to konieczne.

Zabiegi na łodygę włosa

Rekonstrukcja łodygi włosa

od 150zł/45min

Trychologiczna rekonstrukcja łodygi włosa, indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta z zastosowaniem produktów włoskiej firmy TRICOART.

Profesjonalna linia kosmetyków trychologicznych, bazujących głownie na naturalnych substancjach, w trosce o piękno i zdrowie Twoich włosów i skóry głowy.

Czyste oleje, emolienty pochodzenia roślinnego, skoncentrowane składniki aktywne, są kluczem do skuteczności naszych preparatów trychologicznych.

Unikalne zapachy pochodzą z kombinacji naturalnych, roślinnych olejków eterycznych. W przeciwieństwie do syntetycznych perfum, olejki eteryczne wywierają korzystny w pływ na włosy i skórę głowy nie tylko poprzez swoje właściwości lecznicze ale również poprzez właściwości relaksujące.